Oferta

Budowa domu to decyzja na lata. Oferujemy Państwu najlepsze usługi w zakresie budowy domów jednorodzinnych w Warszawie, jej okolicach i całym województwie Mazowieckim. Aby uzyskać najwyższą jakość naszych domów proponujemy naszym klientom nowoczesne technologie systemowe, specjalnie dobrane tak, by doskonale współdziałały. Są to np. między innymi: prefabrykowane ściany z keramzyto-betonu firmy KROSBUD®, fundament płytowy z wodnym systemem grzewczym, drewniana więźba dachowa MITEK® (współpracujemy z autoryzowanymi producentami lub dostawcami). Nasze propozycje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta tak ,by ze znanych nam i sprawdzonych systemów powstał dom na miarę marzeń.

Budujemy domy ekologiczne, bezpieczne, ciepłe, o precyzji wykonania przewyższającej tradycyjne formy budowania, a także dopasowane do indywidualnych wymagań, zaprojektowane i wykonane według indywidualnych projektów, pod stałym nadzorem najlepszej klasy specjalistów.

Domy systemowe

Dom systemowy to krótki czas budowy, prostszy proces inwestycyjny. Nasz zespół projektowy pomoże Państwu wybrać lub dostosować projekt Państwa wymarzonego domu. Nasi doradcy ułatwią załatwienie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. W czasie całej budowy nasi specjaliści będą koordynować i nadzorować prace budowlane na Państwa działce informując na bieżąco o postępach prac. Gwarantujemy kompleksową obsługę na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas domów.