Projektowanie

Właściwie wybrany projekt domu to sprawa bardzo istotna. Dobrze zaprojektowany i wykonany dom jednorodzinny to wieloletnia gwarancja czerpania przyjemności z jego użytkowania. Nasi architekci zapewnią, że Państwa dom będzie w pełni dopasowany do Państwa potrzeb. Tworzymy projekty indywidualne i pomagamy w wyborze projektów gotowych.

 

Indywidualny projekt domu

Oferujemy sporządzanie indywidualnych projektów architektonicznych. Czerpiąc z naszych doświadczeń wiemy, że dobrze zaprojektowany i wykonany dom wraz z otaczającym go terenem to gwarancja czerpania przyjemności z jego użytkowania przez wiele lat. Dla dobrego funkcjonowania domu najważniejsze jest jego szczegółowe zaplanowanie i dopasowane do potrzeb mieszkańców.
Wiemy jak sprawić by każdy domy, mając swój niepowtarzalny charakter i atmosferę był odbiciem osobowości właściciela nie tracąc przy tym swojej praktycznej funkcji i komfortu użytkowania.

Tworzone przez nas projekty to nie tylko scalanie poszczególnych elementów budynku ale także łączenie funkcji estetycznych z praktycznymi.

Oprócz otwartości, kreatywności, kładziemy duży nacisk na rzetelną wiedzę na temat architektury, architektury krajobrazu i wnętrz. Nasze projekty i ich realizacje podbudowane są wieloletnim doświadczeniem i dużą praktyką zawodową. Dzięki temu nasza firma może sprostać wyzwaniom, jakie stawia zarówno tradycyjna, jak i nowoczesna architektura, oraz maksymalnie realizować wizje i wymagania naszych Klientów.

 

Oferujemy pomoc przy wyborze i adaptacji projektu typowego

• możemy dobrać odpowiedni projekt do Państwa działki,
• wprowadzamy na Państwa życzenie zmiany do projektów typowych,
• adaptujemy projekty typowe (po adaptacji projekt jest gotowy do złożenia w urzędzie),
• pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę.