Energooszczędne systemy grzewcze

W standardzie oferujemy Państwu instalacje wodne firmy Hepworth należącej do grupy WAVIN®.

System Hepworth (Hep2O) przeznaczony jest do wykonywania instalacji wody pitnej, centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego. W jego skład wchodzą: rury z polibutylenu (PB) w dwóch odmianach – do wody pitnej oraz ogrzewania, bogata gama nowoczesnych kształtek łączonych metodą szybkozłącza oraz akcesoria. Asortyment uzupełniony jest o wyroby umożliwiające nowoczesne sposoby rozprowadzenia rur i podłączenia elementów instalacji.

Nowoczesny piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania zapewni Państwu ciepłą wodę oraz zasili ogrzewanie. Do ogrzewania proponujemy naszym klientom głównie piece SAUNIERDUVAL® bądź VIESSMAN®.

Kotły SAUNIERDUVAL® to doskonały wybór dla osób ceniących komfort w zakresie ogrzewania i cieplej wody. Niewielkie gabaryty kotłów dwufunkcyjnych w stosunku do kotłów z oddzielnym zasobnikiem to najlepsze rozwiązanie wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca. Jakość urządzeń jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001. Nowoczesny kocioł dwufunkcyjny gwarantuje komfort i niezawodność.